frequently
asked qUESTIONS

W odróżnieniu od naszej czerwcowej konferencji, Econverse Cup podzielony jest na dwa etapy: po pomyślnej kwalifikacji, uczestnicy spróbują swoich sił w eliminacjach konkursu. Będą mogli do niego przystąpić w jednym z trzech miast: Poznaniu, Wrocławiu, bądź Warszawie. Najlepsze drużyny z pierwszego etapu wezmą udział w wielkim finale w Warszawie, gdzie po dwóch dniach zmagań, jedna drużyna stanie się zwycięzcą Econverse Cup.

Jeżeli masz mniej niż 20 lat, jesteś przedsiębiorczą i ambitną osobą i chcesz spróbować swoich sił, wystarczy że wypełnisz formularz aplikacyjny Econverse Cup. [tu może być hiperłącze do strony z formularzem]. Musisz jedynie wypełnić krótki test osobowości i odpowiedzieć na pytania w formularzu aby rozpocząć swoją przygodę z Econverse!

Econtest to narzędzie, które pomoże jak najlepiej dopasować Twoją osobowość do odpowiedniej roli podczas budowania start-upów na Econverse. Po odpowiedzi na 60 pytań, Econtest zaproponuje Ci rolę najbardziej pasującą do Twoich cech charakteru. Dostępne role to: Strateg, Menedżer, Sprzedawca, Komunikator i Analityk.

Econverse to świetna okazja do poznania wszystkich etapów rozwoju własnego przedsiębiorstwa: od analizy problemów rynkowych po detaliczne rozwijanie własnego produktu. Symulacja jest również fantastycznym sposobem na rozwój swoich soft skills: uczestnicy będą musieli się wykazać zdolnością komunikacji, koordynacji w zespole, oraz prezentacji wyników swojej pracy.

Uczestniczki i uczestnicy Econverse Cup będą pracować nad ambitnymi case’ami w ramach Czwórboju Biznesowego. Odkrycie Uczestnicy, po przydziale do drużyn i branż, odkrywają problemy, oparte na potrzebach konkretnych sektorów.

Schemat czworoboju biznesowego:

1. Odkrycie

Wpierw należy zidentyfikować problem, który dotyczy Twojego sektora.

2. Stworzenie Pomysłu

Każda drużyna we współpracy z ekspertami, tworzy pomysł na biznes we wskazanej przez nas branży.

3. Rozwijanie Pomysłu

Podczas warsztatów z firmami i ekspertami, drużyny rozwijają pomysł, a także kluczowe umiejętności biznesowe.

4. Pitch Deck

Drużyny rozwijają i prezentują swoje rozwiązania przed Jury oraz Aniołami Biznesu, rywalizując o atrakcyjne nagrody, a także wieczną chwałę.

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie napisz do nas.

Zadaj pytanie

aplikuj na
 Econverse Cup

Aplikuj
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram