frequently
asked qUESTIONS

W odróżnieniu od jesiennego Econverse Cup, czerwcowe wydarzenie to połączenie startupowego hackathonu z ciekawymi panelami i warsztatami. Motywem przewodnim stojącym za tytułowym FUSE jest Future of Work, Urban, Sustainability i Education.

Aplikując masz do wyboru dwie ścieżki:

1) Pierwszą, klasyczną ścieżkę Econverse z 5 sektorami biznesowymi oraz 1 wyzwaniem Orange Polska. Wybierz jeden z nich i stwórz swój pomysł na biznes!

2) Druga ścieżka to Econverse Shark Tank - program dedykowany dla zwycięzców Econverse oraz zespołów z gotowymi projektami. Przedstaw swój pomysł przed aniołami biznesu i wygraj nagrody!

Jeżeli masz mniej niż 25 lat, jesteś przedsiębiorczą i ambitną osobą i chcesz spróbować swoich sił, wystarczy że wypełnisz formularz aplikacyjny Econverse Fuse.  Musisz jedynie wypełnić krótki test osobowości i odpowiedzieć na pytania w formularzu aby rozpocząć swoją przygodę z Econverse!

Econtest to narzędzie, które pomoże jak najlepiej dopasować Twoją osobowość do odpowiedniej roli podczas budowania start-upów na Econverse. Po odpowiedzi na 60 pytań, Econtest zaproponuje Ci rolę najbardziej pasującą do Twoich cech charakteru. Dostępne role to: Strateg, Menedżer, Sprzedawca, Komunikator i Analityk.

Econverse to świetna okazja do poznania wszystkich etapów rozwoju własnego przedsiębiorstwa: od analizy problemów rynkowych po detaliczne rozwijanie własnego produktu. Symulacja jest również fantastycznym sposobem na rozwój swoich soft skills: uczestnicy będą musieli się wykazać zdolnością komunikacji, koordynacji w zespole, oraz prezentacji wyników swojej pracy.

Uczestniczki i uczestnicy Econverse Cup Fuse pracować nad case’ami w ramach sprawdzonego schematu. Po przydziale do drużyn i sektorów, odkrywają oni problemy oparte na potrzebach konkretnych sektorów. Podczas warsztatów z firmami i ekspertami, drużyny rozwiną pomysł, a także kluczowe umiejętności biznesowe. Następnie zespoły prezentują swoje rozwiązania przed Jury oraz Aniołami Biznesu, rywalizując o atrakcyjne nagrody, a także wieczną chwałę.

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie napisz do nas.

Zadaj pytanie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram