Nasz Zespół

Poznaj ludzi, którzy tworzą Econverse. Razem zmieniamy reguły gry!

Core Team

Prezes

Jan Bartkowiak

Prezes i Założyciel Fundacji Econverse. Student Minerva University.
Wiceprezes

Hubert Pyskło

Wiceprezes i Współzałożyciel Fundacji. Student Management & Artificial Intelligence na ALK i założyciel firmy Token Studio.
Creative Director

Antoni Kałuża

Creative Director w Fundacji Econverse. Student Prawa i Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Head of Social Media

Alicja Sołtykowska

Head of Social Media. Studentka prawa na University of Groningen. W Econverse zarządza mediami społecznościowymi oraz wizerunkiem fundacji.
Head of External Relations

Natalia Siwek

Head of External Relations, Secretary General Poznań Model United Nations, reprezentantka Polski na debatanckie mistrzostwa świata i maturzystka w 2 LO w Poznaniu. Nigdy nie odmawia partii w szachy, wyjścia na siłownię i dobrej kawy.
Head of Community

Michał Multan

Head of Community
Head of Operations

Jan Zielaskiewicz

Head of Operations Team. W Econverse odpowiada za logistyczną stronę eventów oraz rekrutację uczestników. Amator sztuk walki i sportów siłowych.
Head of Marketing

Matvyi Kotolyk

Head of Marketing, Student Computer Science na Minerva University.
Head of Merit Team

Jakub Zahradniczek

Student finansów i rachunkowości na London School of Economics. W Econverse zajmuje się procesem merytorycznym wydarzeń organizowanych przez fundację oraz stroną techniczną rywalizacji biznesowej. Jego pasją są debaty i sporty wodne.

Merit Team

Head of Merit

Arek Bielak

W Econverse zajmuje się m.in. Startup School. Student Ekonomii i Zarządzania na University of Oxford. Karierę planuje związać z konsultingiem strategicznym. W wolnym czasie lubi poczytać książkę fantasy, zagrać w siatkówkę albo grę planszową.

Kacper Mąkolski

Student ekonomii i finansów na Università Bocconi w Mediolanie, szczególnie interesujący się bankowością inwestycyjną oraz doradztwem strategicznym. W wolnych chwilach pasjonat piłki nożnej i F1.
Vice President of Merit Team

Szymon Florek

Uczeń klasy maturalnej w brytyjskiej Worth School. Złoty medalista i “Best in Economics” na International Economics Olympiad. Pasjonat ekonomii, historii, szermierki i gier strategicznych.

Basia Koch

Studentka pierwszego roku na Tilburg University na kierunku Cognitive Science and Artificial Intelligence. Pasjonuje się nowymi technologiami i programowaniem. W wolnym czasie trenuje jogę i udziela się społecznie.

Jan Sosnowski

Uczeń prestiżowego Worth School pod Londynem, pasjonat matematycznego pojęcia nieskończoności oraz fizycznych odpowiedzi na filozoficzne pytania. Ponadto propagator zrównoważonego rozwoju oraz aktywnego stylu życia.

Łukasz Znaleźniak

Student w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość. Większość wolnego czasu poświęca na rozwój pasji jaką jest szeroko pojęty rynek kapitałowy. Oprócz tego, uprawia dużo sportu.

Creative Team

Minh Nguyen

Członek Econverse Creative Teamu. Student University of Bristol. Odpowiedzialny za prowadzenie Tiktoka organizacji.

Wiktoria Lasowa

Członek Creative Team. Uczennica Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Wrocławskiej. W Econverse prowadzi konto na Tiktoku i tworzy kontent na media społecznościowe. Miłośniczka podróżowania.

Kacper Niedziela

Member of Creative Team. Fotograf i filmowiec. Zawodnik Ultimate Frisbee. Pasjonat motoryzacji.

Mikołaj Małecki

Member of Creative Team; Student of Rotterdam School of Management. Odpowiedzialny za strategię marketingową i kontakt z uczestnikami

External Relations Team

Coordinator of External Relations

Antoni Rogowski

External Relations Coordinator. Co-founder PODpunkt, projektu społecznego nagrodzonego trzema Wilkami w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii 2021/2022. Pasjonat sportu i motoryzacji.

Marketing Team

Ivanna Boiarchuk

Marketing Manager. Absolwentka matury międzynarodowej oraz studentka Szkoły Głównej Handlowej. Kreatywna i proaktywna. Pasjonatka finansów.

Weronika Szumielewicz

Menedżerka marketingu. Koordynuje media społecznościowe. Mówczyni i uczestniczka Brytyjskiej Rady Młodzieży. Pasjonatka muzyki i łyżwiarstwa figurowego.

Zuzanna Zimna

Członkini Marketing Teamu. Debatantka i tancerka.

Operations Team

Piotr Bieńkowski

Finalista XXVIII Olimpiady Informatycznej, maturzysta w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym Politechniki Wrocławskiej, miłośnik jazdy na rowerze.

Agnieszka Jastrzębska

Urodzona liderka z ciekawością do otaczającego ją świata i zmieniania go na lepsze. Studentka architektury, pasjonatka podróży i edukacyjna aktywistka.

Oliwia Budka

Member of Operations Team, Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, miłośniczka aktywności fizycznej i umysłowej.

Kinga Gruszka

Kinga Gruszka - Member of Operations Team, złota medalistka oraz zdobywczyni tytułu “Best in Economics” na IV Międzynarodowej Olimpiadzie Ekonomicznej, maturzystka w Uniwersyteckim Liceum Ogólnokształcącym w Toruniu. Pasjonatka piłki siatkowej.

Communications Team

Michalina Hyriak

Członkini teamu Communications, działaczka społeczna oraz pasjonatka literatury i mediów.
Head of Communications

Milan Wojcieszek

Head of Communications; Student University of Amsterdam. Jego praca w Econverse obejmuje kontakt z mediami i partnerami oraz koordynację programu ambasadorskiego.

Bilet do świata startupów

Zbuduj swój własny start-up pod okiem Mentorów Biznesowych! Wydarzenie Econverse Cup realizowane jest we współpracy z Partnerem Strategicznym - Fundacją Empiria i Wiedza.
Aplikuj

aplikuj na
 Econverse Cup

Aplikuj
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram