Zobacz nasz zwiastun!

Bilety

EconverseEconverse

Udział w Econverse nic Ciebie nie kosztuje. Możesz tylko zyskać.

O sukcesach zwycięzców i zwyciężczyń poprzednich Edycji Econverse przeczytasz tutaj.
Kluczowe znajomości
Mentoring topowych firm
30 tys. PLN nagród
Networking
Innowacje
Emocjonująca rywalizacja
Bilety
Pozostańmy w kontakcie!

Zapisz się na Newsletter

Zapis na newsletter - pion
Skontaktuj się z nami fundacja@econverse.org

Ścieżki Econverse Fuse

Bilety
Tej wiosny przygotowaliśmy dla Ciebie nowy schemat startupowego wyzwania.
Wybierz jedną ze ścieżek i aplikuj na wydarzenie!

1 Sektory  Econverse 2024

Lifestyle
Dynamiczny sektor mający dopasować kreowany produkt do stylu życia jego odbiorców.
E-commerce
W dzisiejszych czasach bezcenna staje się każda zaoszczędzona minuta. Stwórz swój pomysł na biznes wykorzystując możliwości, jakie otwiera przed Tobą handel elektroniczny.
Future of Work and Education
Future of Work and Education to stosunkowo młoda branża. To przestrzeń cyfrowa, która pozwala wykorzystywać techniki komputerowe celem nauki i rozwoju człowieka. Z racji na rewolucję cyfrową i szeroki dostęp użytkowników na całym świecie do internetu, dziedzina ta doświadcza nieustannego rozwoju
Industry 4.0
Zwana też Czwartą Rewolucją Przemysłową koncepcja, która zakłada eksponowanie transformacji przedsiębiorstw pod kątem zwiększaniu udziału cyfryzacji w ich funkcjonowaniu.
Startups for Ukraine
Rozwiaż trzy kluczowe wyzwania, z którymi się mierzy nasz wschodni sąsiad: dostęp do edukacji, produktów finansowych oraz bezpieczeństwo energetyczne

2 Econverse Shark Tank

Aplikacje otwarte do 31 maja!

Brałeś udział w jednej z poprzednich edycji Econverse bądź niezależnie rozwijasz swój własny pomysł?

Przyszła pora na wejście na wyższy poziom.
Przedstaw swój pomysł na biznes, plany na przyszłość oraz zespół. Najlepsze aplikacje wyłonimy podczas zdalnych eliminacji. Zwycięzcy wystąpią na PGE Narodowym przed Jury złożonym z aniołów biznesu oraz powalczą o finansowanie na rozwój swoich projektów. 
Zasada: Program Shark Tank dedykowany jest dla osób z własnymi, dokładnymi projektami biznesowymi. Odezwiemy się do Ciebie wkrótce.

3 Wyzwanie Orange Polska

Aplikacje zamknięte.

W ramach klasycznej ścieżki Econverse możesz zaaplikować do szczególnego wyzwania Orange Polska.
Zapoznaj się z 3 zadaniami i aplikuj! Po ocenie Twojego zgłoszenia stworzymy Twój zespół, a następnie wybierzecie wspólnie Wasze wyzwanie. 
1. Aplikacja do oceny LLMów
Large Language Models, czyli Duże Modele Językowe (takie jak ChatGPT i LLama) w ostatnich miesiącach zrewolucjonizowały wiele obszarów biznesowych.

Wraz z rosnącą liczbą dostępnych na rynku modeli, także tych open-source, coraz częściej zadajemy sobie pytanie: jak możemy ocenić ich efektywność w różnych zastosowaniach? Jakie cechy powinien posiadać wirtualny asystent, aby korzystanie z niego było naprawdę efektywne? Jakie elementy są kluczowe, aby móc stwierdzić, że tłumaczenie tekstu jest wystarczająco spersonalizowane?

Wraz z zespołem oceńcie jak dobrze dany model spisuje się w konkretnym zadaniu. 

Waszym celem jest stworzenie aplikacji, która umożliwi porównanie różnych dostępnych na rynku LLM’ów pod kątem specyficznych zadań.
2. Inteligentny asystent handlowca 
Praca handlowca, który pracuje w terenie z klientami biznesowymi polega na właściwym zrozumieniu potrzeb i szybkim działaniu. Kluczowa jest budowa relacji z klientem. 

Świat przyspiesza, a ludzie mają coraz mniej czasu na takie rzeczy jak zaplanowanie dnia, przygotowanie oferty, zrobienie notatki, sprawdzenie posiadanych usług.
W kontrze przychodzą telefony, rozpoznawanie mowy, LLM-y oraz rozwiązania chmurowe i inne rozwiązania technologiczne oraz mnóstwo danych. 


Wyobraź sobie, że jesteś handlowcem pracującym w terenie, którego celem jest pozyskiwanie nowych oraz opieka nad obecnymi Klientami. Chcemy stworzyć inteligentnego asystenta (aplikację mobilną). Czego potrzebujesz w tej aplikacji, aby lepiej realizować swoje cele? Co pomoże Ci we współpracy z Klientem, a co w planowaniu swojej własnej pracy?
3. Identyfikacja urządzeń podłączonych do Wi-Fi
Obecnie trudno wyobrazić sobie życie bez dobrej jakości internetu.

Wyobraź sobie, że do routera/modemu zostało podłączone nieznane wcześniej urządzenie. Czy jesteś w stanie określić, jaki to jest:
-      Rodzaj urządzenia (laptop, komputer, telefon, telewizor, głośnik)
-      Model urządzenia?
 
Opracuj rozwiązanie pozwalające przewidzieć typ i model urządzeń podłączanych do sieci wi-fi. 

Jeśli napotkasz na jakieś wyzwania, które trudno przeskoczyć – opisz je wraz z rekomendacjami rozwiązań. Rozwiązanie powinno być przygotowane do zaimplementowania w aplikacji mobilnej, a telefon powinien być jedynym narzędziem, z którego korzysta użytkownik.

4 Wyzwanie Scope Fluidics

Aplikacje otwarte do 14 maja!

Scope Fluidics S.A. to spółka biotechnologiczna, zajmująca się opracowywaniem i rozwojem
innowacyjnych projektów w oparciu o technologie mikroprzepływowe w obszarze diagnostyki
medycznej i ochrony zdrowia.
Zapoznaj się z 3 zadaniami i aplikuj! Po ocenie Twojego zgłoszenia stworzymy Twój zespół, a następnie wybierzecie wspólnie Wasze wyzwanie. 
1. Personalized and Precision Health
Sektor Personalized and Precision Health koncentruje się na dostosowywaniu interwencji medycznych i opieki zdrowotnej do indywidualnych cech pacjenta. Wykorzystuje dane genetyczne, biomarkery oraz informacje o stylu życia i środowisku, aby zapewnić bardziej skuteczną i mniej inwazyjną opiekę. Celem jest zwiększenie skuteczności leczenia oraz minimalizacja skutków ubocznych, co prowadzi do lepszych wyników zdrowotnych.
2. Digital and Remote Health Technologies
Ten sektor obejmuje rozwój i implementację technologii zdalnej diagnostyki, monitorowania oraz zarządzania opieką zdrowotną na odległość. Technologie takie jak aplikacje mobilne, wearable devices, telemedycyna i inteligentne systemy zdrowotne umożliwiają pacjentom zarządzanie własnym zdrowiem i otrzymywanie opieki w swoim domowym otoczeniu. Dzięki temu możliwa jest ciągła opieka, zwiększona dostępność usług i redukcja kosztów zdrowotnych.

3. Innovative Therapies and Technologies for Longevity and Systemic Health

Sektor ten skupia się na opracowywaniu nowatorskich terapii i technologii, które mają na celu przedłużenie życia i poprawę zdrowia systemowego. Dotyczy to zarówno przeciwdziałania chorobom przewlekłym, jak i radzenia sobie z procesami starzenia. Innowacje mogą obejmować zaawansowane metody biotechnologiczne, nowe farmaceutyki oraz terapie regeneracyjne, które wspierają długowieczność oraz poprawiają jakość życia na różnych etapach życia ludzkiego.

Co to jest Econverse FUSE?

Chcesz wcielić marzenia o własnym biznesie w rzeczywistość? Brakuje Ci fachowej wiedzy, mentorów i umiejętności? Econverse przychodzi z pomocą.

Ponad połowa polskich studentów marzy o otwarciu w przyszłości własnego biznesu, nie posiadając jednocześnie praktycznej wiedzy jak zacząć. Równocześnie, według badań Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, aż 46% Polaków nie decyduje się na rozpoczęcie działalności z obawy przed porażką, co spowalnia rozwój polskich startupów, ale też kluczowych umiejętności u młodzieży.

Econverse pozwoli Ci stworzyć i dopracować pomysł od A do Z.

A-Z

Zakwalifikowani uczestnicy i uczestniczki w swoich ścieżkach biznesowych wezmą udział w programie Startup School, poprzedzającym event w Warszawie. 

Podczas warsztatów będziecie mieli szansę udoskonalić swój pomysł, współpracując z mentorami, a także znanymi markami. 

W tym samym czasie, po wcześniejszym Teambuildingu, będziecie rozwijać swój pomysł wraz zespołem, a także skrojonymi pod Wasze potrzeby Mentorami.
Bilety

Kwiecień

Otwarcie aplikacji
5.04
Runda aplikacji Early Bird 
19.04
Wyniki early bird
24.04

Maj

Zamknięcie aplikacji
1.05
Wyniki aplikacji
7 - 8.05
Rozpoczęcie Startup School
Terminy dostępne wkrótce

Czerwiec

Dzień I w Google for Startups Campus Warsaw
12.06
Dzień II w Google for Startups Campus Warsaw
13.06
Wielki Finał Econverse FUSE na PGE Narodowym
14.06 

PARTNERZY

Econverse FUSE

Wszyscy partnerzy

Jury & Mentorzy 
Econverse Fuse

Gościliśmy także
podczas poprzednich wydarzeń:

53% polskich nastolatków marzy o rozwinięciu swojej własnej działalności biznesowej w przyszłości, lecz nie ma pojęcia od czego zacząć, co jest skutkiem braku nowoczesnej przedsiębiorczej edukacji

Źródło: Badania Global Entrepreneurship Monitor

Econverse FUSE odpowiada na braki w polskiej edukacji biznesowej. 

Skorzystaj z możliwości bliskiej współpracy z uznanymi osobami ze świata biznesu, które wcielą się w rolę Twoich Mentorów!
Bilety

Nasze wartości

Nasze wartości wyrażają misję Econverse. Jesteśmy tu dla Ciebie.
Talenty
Pomagamy w rozwoju najzdolniejszym młodym Polkom i Polakom, łącząc ich z wybitnymi osobami ze świata w biznesu. Zapewniając narzędzia, pozwalamy przekształcać pomysły w startupy oraz inne innowacyjne projekty.
Doświadczenie
Uczniowie szkół średnich potrzebują praktycznej wiedzy i umiejętności. Econverse wyposaża młodych ludzi w kluczowe umiejętności oraz łącząc ich z wybitnymi osobami ze świata biznesu ułatwiając im rozpoczęcie własnej działalności.
Networking
W biznesie istotną wartością jest sieć rozbudowana kontaktów, która pozwala nam się rozwijać. Dołączając do Econverse poznasz swoich rówieśników, nawiązując kluczowe i długoterminowe znajomości.
Wyrównywanie szans
Wierzymy, że nowoczesna edukacja biznesowa powinna być dostępna dla wszystkich. Udział w ścieżce rozwojowej Econverse jest bezpłatny.

APLIKUJ NA

econverse FUSE

Aplikuj
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram