Czwórbój Biznesowy

Odkrycie

Uczestnicy, po przydziale do drużyn i branż, odkrywają problemy, oparte na potrzebach konkretnych sektorów.

Stworzenie Pomysłu

Każda drużyna we współpracy z ekspertami, tworzy pomysł na biznes we wskazanej przez nas branży.

Rozwijanie Pomysłu

Podczas warsztatów z firmami i ekspertami, drużyny rozwijają pomysł, a także kluczowe umiejętności biznesowe.

Pitch Deck

Drużyny rozwijają i prezentują swoje rozwiązania przed Jury oraz Aniołami Biznesu, rywalizując o atrakcyjne nagrody, a także wieczną chwałę

Rywalizacja

Rywalizacja Indywidualna

Uczestnicy Econverse, w oparciu materiały szkoleniowe ułatwiające przygotowanie do wydarzenia, będą rywalizować w 5 typach Econtest. W ramach poszczególnych konkurencji zbiorą punkty, które zostaną, koniec końców, zsumowane, co pozwoli nam wyłonić 2 najlepszych w każdej z ról.

Rywalizacja Drużynowa

Drużyny wspólnie odkrywają potrzebę, tworzą pomysł, a następnie rozwiązanie. Finałem Rywalizacji Drużynowej jest Pitch Contest, oparty na prezentacjach stworzonych rozwiązań. Składa się on z dwóch rund - Eliminacji oraz Wielkiego Finału, do którego zakwalifikuje się pięć najlepszych drużyn.

Nagrody Econverse

Agenda eventu

Best of the Best

Dwóch najlepszych uczestników otrzyma nagrody o łącznej wartości 2 000 zł.

Nagrody indywidualne

W każdym typie Econtest zostaną wytypowani dwaj zwycięzcy. Łączna wartość nagród to 6000 zł.

Nagrody drużynowe

Trzy najlepsze drużyny otrzymają nagrody o łącznej wartości 12 000 zł.

Sektory

Sprawdź się jako założyciel start-upu w jednym z poniższych sektorów biznesowych.

  • Esport
  • Media
  • E-commerce
  • AI
  • Lifestyle
  • Edukacja
  • Governance
  • Fintech
  • Klimat
  • Startups for Ukraine

Typy Econtest

Econtest pomoże uczestnikom w dopasowaniu się do jednej z pięciu ról w start-upie.

Strateg

Jesteś wyśmienitym planistą, osobą która zawsze myśli kilka kroków do przodu. Gdy podejmujesz decyzję, bierzesz pod uwagę wszystkie czynniki - nic nie uchodzi Twojej uwadze, dzięki temu często wychodzisz zwycięski.

Menedżer

Jesteś urodzonym przywódcą. Zawsze wywiązujesz się ze swoich zadań i oczekujesz tego samego od innych. Koledzy Ci ufają i często proszą o wsparcie decyzyjne, którego chętnie im udzielasz. Masz zdolności organizacyjne i twardo stąpasz po ziemi.

Sprzedawca

Rozmawianie z ludźmi jest Twoją najmocniejszą stroną. Uwielbiasz perswazję, negocjacje, oferty. Jednocześnie jesteś na bieżąco z trendami i potrafisz tworzyć nowe rozwiązania. Jako osoba dynamiczna i żywiołowa, potrafisz połączyć się emocjonalnie z drugim człowiekiem.

Komunikator

Odnajdujesz się jak ryba w wodzie w kontaktach międzyludzkich. Masz świetnie rozwiniętą umiejętność słuchania - doskonale wyczuwasz potrzeby innych i potrafisz dostosować swój przekaz do różnych osób. Słowa służą Ci więc do osiągania swoich celów.

Analityk

Jesteś mistrzem w dostrzeganiu tego co umyka innym. Masz naturalną skłonność do porównywania, konfrontowania i szukania dziury w całym. Z łatwością wyłapujesz wzory, schematy i prawidłowości. Własne przekonania i preferencje nie przysłaniają ci faktów.

Econtest

Wierzymy, że skompletowanie zespołu złożonego z ludzi o różnorodnych talentach i umiejętnościach jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Dlatego stworzyliśmy Econtest, narzędzie, które dopasuje cię do idealnej roli na podstawie twoich cech i umiejętności. Dzięki niemu poznasz swoje mocne strony, zrozumiesz siebie i innych, a przede wszystkim maksymalnie wykorzystasz swój potencjał, zajmując się tym w czym naprawdę jesteś najlepszy. To twoja szansa na sukces.

Rozpocznij test