Kim jesteśmy?

Econverse tworzy grupa studentów i studentek najlepszych uczelni polskich i zagranicznych, takich jak Oxford, LSE, czy Minerva University, której marzy się zmiana realiów naszej edukacji, a także wykorzystanie pełni potencjału młodych Polaków. Fascynuje nas przedsiębiorczość, zarówno tradycyjna, jak i społeczna i wierzymy, że, poprzez inicjatywy takie jak Econverse 2022, jesteśmy w stanie zmienić Polskę na lepsze.

Partner Strategiczny

Partnerzy

Wartości

Współpraca

Econverse łączy uczestników z podobnymi do nich rówieśnikami. Umożliwiamy nawiązanie kluczowych, długoterminowych znajomości, które zaowocują nowymi przedsięwzięciami i projektami.

Budowa

Zapewniamy narzędzia, które pozwolają przekształcać pomysły w startupy czy innowacyjne projekty, dzięki czemu budujemy fundamenty pod rozwój polskiej przedsiębiorczości.

Wyrównywanie szans

Zależy nam na promocji, a także stworzeniu warunków dla przedsiębiorczości wśród mniej uprzywilejowanych środowisk. Dlatego też, udział w Econverse jest darmowy, a koszty związane z udziałem pokrywane przez Partnerów.

Talenty

Pomagamy w rozwoju najzdolniejszym młodym Polakom, łącząc ich z wybitnymi postaciami ze świata biznesu, którzy podzielą się z nimi doświadczeniem i ekspertyzą, ułatwiając rozpoczęcie własnej działalności.

Jury

Prawdziwe rekiny biznesu czekają na Was!

Mentorzy

Uczestnicy wydarzenia będą mieli niepowtarzalną okazję współpracować w swoich sektorach z wybitnymi Mentorami!