Our Team

Meet the people who create Econverse. Together we change the rules of the game!

Core Team

President

Jan Bartkowiak

President and Founder. Student at Minerva University.
Vice President

Hubert Pyskło

Vice President and Founder. Student at Kozminski University and Minerva University.
Board Memeber

Antoni Kałuża

Student Prawa oraz Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Head of Warsaw Startup Club

Wojciech Basiński

Warsaw Startup Club Leader, Warsaw University of Technology Computer Science Student, Startups Enthusiast, Software Developer
Project Leader

Aleksander Lisowski

Student Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Project Leaderka

Amelia Krysiak

Licealistka. Founderka & CEO Fundacji SML oraz UX Designerka.
Head of Partnerships

Milan Wojcieszek

Student University Van Amsterdam.
Creative Director

Mateusz Włodarczyk

Creative Director. Student kierunku International Business.
Head of Wrocław

Emilia Terlecka

Zwyciężczyni nagród indywidualnych pierwszej edycji Econverse oraz Laureatka Econverse Cup. Współtwórczyni Informatora Stypendialnego od Wyciskarki Potencjału.
Head of Merit

Szymon Jackowski

Uczeń XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie.
Prezes Rady Programowej

Matvyi Kotolyk

Student Computer Science na Minerva University.

Natalia Siwek

Harvard Class of 2027.
Head of Program Management & Kraków

Piotr Bieńkowski

Finalista XXVIII Olimpiady Informatycznej i założyciel Tiana Capital.

Arek Bielak

Student Ekonomii i Zarządzania na University of Oxford.

Kacper Mąkolski

Student ekonomii i finansów na Università Bocconi w Mediolanie, szczególnie interesujący się bankowością inwestycyjną oraz doradztwem strategicznym. W wolnych chwilach pasjonat piłki nożnej i F1.

Jakub Zahradniczek

Student finansów i rachunkowości na London School of Economics. W Econverse zajmuje się procesem merytorycznym wydarzeń organizowanych przez fundację oraz stroną techniczną rywalizacji biznesowej. Jego pasją są debaty i sporty wodne.

Szymon Florek

Student ekonomii na University of Cambridge. Złoty medalista i “Best in Economics” na International Economics Olympiad. Pasjonat ekonomii, historii, szermierki i gier strategicznych.

Jan Zielaskiewicz

Student Szkoły Głownej Handlowej w Warszawie.
Head of Operations & Gdańsk

Antoni Rogowski

Head of Operations. Co-founder PODpunkt, projektu nagrodzonego trzema Wilkami w ramach Zwolnieni z Teorii 2021/2022.
Chair

Karol Vogel

Uczeń Technikum Logistycznego. Finalista olimpiady logistycznej. Działacz społeczny wielu fundacji. W wolnych chwilach zajmuje się grą w orkiestrze dętej.

Zofia Marjańska

Aktualnie uczy się w międzynarodowym liceum w niemieckim Freiburgu. Jej wolny czas zajmuje działalność wolontariacka, pochłanianie reportaży oraz długie wycieczki rowerowe. Jest również pasjonatką łyżwiarstwa figurowego oraz muzyki fortepianowej, a w chwili przerwy nie pogardzi szybką sesją jogi.

Karol Daniewski

Uczeń 2 klasy LO im. Stanisława Staszica o profilu matex. Pasjonat matematyki i ekonomii. W przyszłości chciałby pracować w bankowości inwestycyjnej lub jako profesor ekonomii behawioralnej.

Zuzanna Zamorska

Studentka Economics and Business Economics na Maastricht University. Interesuje się biznesem, ekonomią oraz marketingiem. W wolnym czasie uwielbia sport, żeglarstwo i odpoczynek z dobrą książką.
Chairka

Zofia Sobiech

Uczennica XVII LO w Warszawie. Laureatka Olimpiady Biznesowej. Wolne chwile lubi poświęcać na podróżowanie i angażowanie się społecznie.

Tymoteusz Gralak

Laureat Econverse 2023, Web i Mobile Development, Szkoła w Chmurze,

Szymon Sobiech

Uczeń I Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Prywatnie pasjonat ekonomii oraz niemal każdego sportu - od piłki nożnej po surfing.

Paulina Bogusz

Head of Merit we Wrocławiu. Studentka magisterki na Oxfordzie. Aktualnie nie może przestać chodzić na Oppenheimera do kina — była już trzy razy, czy będzie czwarty?

Oliwia Hejduk

Studentką pierwszego roku Computer Science & Engineering na TU/e. Poza kodowaniem i uczeniem się matematyki interesuje windsurfingiem, wypadami żeglarskimi, a także przedsiębiorczością i światem startupów!

Olga Janocha

Studentka w Szkole Głównej Handlowej, zwyciężczyni pierwszej edycji Econverse. Na co dzień zajmuje się wolontariatem, pracą społeczną, językami i projektami

Mateusz Denysiuk

Student SGH oraz prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Fan piłki nożnej, siatkówki i tenisa, trenuje sztuki walki. Pasjonat literatury, filmów, ekonomii oraz biznesu.

Karolina Stasica

Studentka prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz pierwszego roku studiów w Szkole Głównej Handlowej. Zainteresowana najnowszymi technologiami, marketingiem i startupami.

Karol Całka

Uczeń 4 klasy XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie. Zwycięzca Econverse 2023. Pasjonuje się ekonomia i geopolityka.
Pitch Contest Night & Workshops Coordinator

Jan Barganowski

Student Management & Artificial Intelligence na Akademii Leona Koźmińskiego, Head of Research @ Kozminski AI, Producent Muzyczny
Chair

Jakub Lizurej

Student I roku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Interesuje się biznesem, piłka nożną i klockami Lego.
Chair

Jacek Jędraszko

II Liceum im. S. Batorego w Warszawie, Chair zwycięskiego zespołu Econverse Cup 2023, pasjonat geografii i nauk środowiskowych

Marcel Tułasiewicz

Choć do tej pory zajmowałem się głównie fizyką i chemią to teraz wybieram się do Szkoły Głównej Handlowej, gdzie mam nadzieje dowiedzieć się więcej o ekonomii zrównoważonego rozwoju.

Kasia Łabaj

Head of Merit Kraków, maturzystka w VIII LO w Krakowie.

Maja Michalik

Studentka Ekonomii na Utrecht University

Basia Koch

Studentka pierwszego roku na Tilburg University na kierunku Cognitive Science and Artificial Intelligence. Pasjonuje się nowymi technologiami i programowaniem. W wolnym czasie trenuje jogę i udziela się społecznie.

Jan Sosnowski

Uczeń prestiżowego Worth School pod Londynem, pasjonat matematycznego pojęcia nieskończoności oraz fizycznych odpowiedzi na filozoficzne pytania. Ponadto propagator zrównoważonego rozwoju oraz aktywnego stylu życia.
Koordynatorka Programu Ambasadorskiego

Patrycja Jusis

Uczennica liceum z maturą międzynarodową Akademeia High School. W wolnym czasie piecze, gra w koszykówkę i spotyka się ze znajomymi. Uwielbia podróżować i marzy o tym by w przyszłości zwiedzić świat z plecakiem. Jest duszą towarzystwa i zawsze patrzy na świat przez różowe okulary.
Content Manager

Marysia Jastrzębska

Studentka pierwszego roku w Szkole Głównej Handlowej na kierunku International Economics. Na co dzień zajmuje się działalnością społeczną oraz marketingiem. Jej największymi pasjami są tenis i kitesurfing.
Content Creator

Olga Bosak

Uczennica I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
Ekspertka ds. Analizy Danych Marketingowych.

Aleksandra Nowińska

Marketing Data Analyst, Studentka Data Science na Eindhoven University of Technology z podwójnym tytułem na Tilburg University
Communications

Julia Kierepko

Stypendystka PSS do Downside School w Anglii. Uwielbia aktorstwo, muzykę, sztukę, debaty i geopolitykę. Laureatka Immerse Education Essay Competition z kursem z Business Management na Oxfordzie. Ma duszę jednorożca i zawsze potrzebuje więcej miejsca dla wyobraźni.
External Relations Coordinator

Wojciech Czyż

Właściciel i Manager szkoły językowej AngielskiToMy.pl. Student kierunku lekarsko-dentystycznego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Pasjonat start-upów oraz prowadzenia biznesu.
Social Media Managerka

Marysia Jastrzębska

W Econverse - Social Media Managerka. Studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zapalona do działania pasjonatka sportów, branży filmowej oraz marketingu.

Wiktoria Lasowa

Członek Creative Team. Uczennica Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Wrocławskiej. W Econverse prowadzi konto na Tiktoku i tworzy kontent na media społecznościowe. Miłośniczka podróżowania.
Operations Manager of Cracow

Aleksander Osikowski

Tegoroczny maturzysta. Pasjonat sportu, siatkarz. Na co dzień pracuje jako "Koordynator Działań Sportowych" oraz "Projektant Graficzny".

Olga Zawada

Member of Operations Team. Maturzystka w systemie nauczania domowego. Interesuje się biznesem, psychologią oraz filozofią. Uwielbia działać oraz angażować się społecznie.

Olga Dzierżanowska

Uczennica Middle Years Programme w III Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni. Udzielająca się społecznie, pasjonatka podróży i literatury.

Lena Gomuła

Oliwia Budka

Member of Operations Team, Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, miłośniczka aktywności fizycznej i umysłowej.

Bilet do świata startupów

Build your own startup under the guidance of Business Mentors! The Econverse Cup event is carried out in cooperation with the Strategic Partner - Empiria i Wiedza Foundation.
Apply now
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram