Our Team

Meet the people who create Econverse. Together we change the rules of the game!

Core Team

Prezes

Jan Bartkowiak

Prezes i Założyciel Fundacji Econverse. Student Minerva University.
Wiceprezes

Hubert Pyskło

Wiceprezes i Założyciel Fundacji. Student Artificial Intelligence na ALK oraz Minerva University. Założyciel firmy Token Studio.
Członek Zarządu

Antoni Kałuża

Student Prawa oraz Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Head of Communications

Mikołaj Małecki

Head of Communication. Student of Rotterdam School of Management.
Head of Operations & Gdańsk

Antoni Rogowski

Head of Operations. Co-founder PODpunkt, projektu nagrodzonego trzema Wilkami w ramach Zwolnieni z Teorii 2021/2022.
Head of Program Management & Kraków

Piotr Bieńkowski

Finalista XXVIII Olimpiady Informatycznej i założyciel Tiana Capital.
Head of Warsaw Startup Club

Wojciech Basiński

Head of Warsaw Startup Club. Prezes Koła Naukowego Informatyków i student Computer Science na Politechnice Warszawskiej.
Head of Community

Bianka Szuster

Head of Community. Studentka International Business Management w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Stypendystka indeksu Start2Star.
Head of Project Management & Warszawa

Aleksander Lisowski

Student Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Project Managerka

Martyna Głowacka

Project Manager. XIV LO im. Stanisława Staszica na profilu matematyka eksperymentalna.
Creative Director

Mateusz Włodarczyk

Creative Director. Student kierunku International Business.
Head of Wrocław

Emilia Terlecka

Zwyciężczyni nagród indywidualnych pierwszej edycji Econverse oraz Laureatka Econverse Cup. Współtwórczyni Informatora Stypendialnego od Wyciskarki Potencjału.
Head of Merit

Szymon Jackowski

Uczeń XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie.
Prezes Rady Programowej

Matvyi Kotolyk

Student Computer Science na Minerva University.

Natalia Siwek

Harvard Class of 2027.

Milan Wojcieszek

Student University Van Amsterdam.

Arek Bielak

Student Ekonomii i Zarządzania na University of Oxford.

Jakub Zahradniczek

Student finansów i rachunkowości na London School of Economics. W Econverse zajmuje się procesem merytorycznym wydarzeń organizowanych przez fundację oraz stroną techniczną rywalizacji biznesowej. Jego pasją są debaty i sporty wodne.

Szymon Florek

Student ekonomii na University of Cambridge. Złoty medalista i “Best in Economics” na International Economics Olympiad. Pasjonat ekonomii, historii, szermierki i gier strategicznych.

Jan Zielaskiewicz

Student Szkoły Głownej Handlowej w Warszawie.

Zofia Marjańska

Aktualnie uczy się w międzynarodowym liceum w niemieckim Freiburgu. Jej wolny czas zajmuje działalność wolontariacka, pochłanianie reportaży oraz długie wycieczki rowerowe. Jest również pasjonatką łyżwiarstwa figurowego oraz muzyki fortepianowej, a w chwili przerwy nie pogardzi szybką sesją jogi.

Szymon Świtoń

Pasjonat przedsiębiorczości, organizator SpaceParty i młodszy specjalista ds.Marketingu w Rakowie Częstochowa. Miłośnik podróży bliższych i dalszych.

Karol Daniewski

Uczeń 2 klasy LO im. Stanisława Staszica o profilu matex. Pasjonat matematyki i ekonomii. W przyszłości chciałby pracować w bankowości inwestycyjnej lub jako profesor ekonomii behawioralnej.

Zuzanna Zamorska

Studentka Economics and Business Economics na Maastricht University. Interesuje się biznesem, ekonomią oraz marketingiem. W wolnym czasie uwielbia sport, żeglarstwo i odpoczynek z dobrą książką.

Zofia Sobiech

Uczennica klasy maturalnej na rozszerzeniu mat-geo-ang, laureatka olimpiady biznesowej, w wolnym czasie lubię podróżować i surfować :)

Tymoteusz Gralak

Laureat Econverse 2023, Web i Mobile Development, Szkoła w Chmurze,

Szymon Sobiech

Uczeń I Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Prywatnie pasjonat ekonomii oraz niemal każdego sportu - od piłki nożnej po surfing.

Paulina Bogusz

Head of Merit we Wrocławiu. Studentka magisterki na Oxfordzie. Aktualnie nie może przestać chodzić na Oppenheimera do kina — była już trzy razy, czy będzie czwarty?

Oliwia Hejduk

Studentką pierwszego roku Computer Science & Engineering na TU/e. Poza kodowaniem i uczeniem się matematyki interesuje windsurfingiem, wypadami żeglarskimi, a także przedsiębiorczością i światem startupów!

Olga Janocha

Studentka I roku SGH. Laureatka poprzednich edycji Econverse oraz Young InCredibles. Prywatnie pasjonatka przedsiębiorczości, języków, dobrej muzyki i kotów.

Mateusz Denysiuk

Student SGH oraz prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Fan piłki nożnej, siatkówki i tenisa, trenuje sztuki walki. Pasjonat literatury, filmów, ekonomii oraz biznesu.

Karolina Stasica

Studentka prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz pierwszego roku studiów w Szkole Głównej Handlowej. Zainteresowana najnowszymi technologiami, marketingiem i startupami.

Karol Całka

Uczeń 4 klasy XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie. Zwycięzca Econverse 2023. Pasjonuje się ekonomia i geopolityka.

Jan Barganowski

Chair Lifestyle’u Econverse 2023. Studiuje Management and Artificial Intelligence na Akademii Leona Koźmińskiego, jest producentem muzycznym i interesuje się zastosowaniem AI w branżach kreatywnych.

Jakub Lizurej

Student Szkoły Głównej Handlowej oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się biznesem oraz piłką nożną.

Jacek Jędraszko

Uczeń programu IB w II LO w Warszawie, interesuje się geografią, ekologią i biznesem.

Marcel Tułasiewicz

Choć do tej pory zajmowałem się głównie fizyką i chemią to teraz wybieram się do Szkoły Głównej Handlowej, gdzie mam nadzieje dowiedzieć się więcej o ekonomii zrównoważonego rozwoju.

Kasia Łabaj

Head of Merit Kraków, maturzystka w VIII LO w Krakowie.

Maja Michalik

Studentka Ekonomii na Utrecht University

Kacper Mąkolski

Student ekonomii i finansów na Università Bocconi w Mediolanie, szczególnie interesujący się bankowością inwestycyjną oraz doradztwem strategicznym. W wolnych chwilach pasjonat piłki nożnej i F1.

Basia Koch

Studentka pierwszego roku na Tilburg University na kierunku Cognitive Science and Artificial Intelligence. Pasjonuje się nowymi technologiami i programowaniem. W wolnym czasie trenuje jogę i udziela się społecznie.

Jan Sosnowski

Uczeń prestiżowego Worth School pod Londynem, pasjonat matematycznego pojęcia nieskończoności oraz fizycznych odpowiedzi na filozoficzne pytania. Ponadto propagator zrównoważonego rozwoju oraz aktywnego stylu życia.
Ekspertka ds. Analizy Danych Marketingowych.

Aleksandra Nowińska

Ekspertka ds. Analizy Danych Marketingowych. Studentka Data Science na Uniwersytecie Technologicznym w Eindhoven z podwójnym tytułem na Uniwersytecie w Tilburgu.
Graficzka

Małgorzata Górnisiewicz

Uczennica 4 klasy liceum na edukacji domowej. Interesuje się historią sztuki oraz architekturą. Ponadto należy do Kadry Narodowej w żeglarstwie na olimpijskiej klasie 470.
Communications

Julia Kierepko

Stypendystka PSS do Downside School w Anglii. Uwielbia aktorstwo, muzykę, sztukę, debaty i geopolitykę. Laureatka Immerse Education Essay Competition z kursem z Business Management na Oxfordzie. Ma duszę jednorożca i zawsze potrzebuje więcej miejsca dla wyobraźni.
External Relations Coordinator

Wojciech Czyż

Właściciel i Manager szkoły językowej AngielskiToMy.pl. Student kierunku lekarsko-dentystycznego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Pasjonat start-upów oraz prowadzenia biznesu.
Social Media Managerka

Marysia Jastrzębska

W Econverse - Social Media Managerka. Studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zapalona do działania pasjonatka sportów, branży filmowej oraz marketingu.
Koordynator Programu Ambasadorskiego

Mateusz Kwiatkowski

Koordynator Programu Ambasadorskiego. Student Szkoły Głównej Handlowej, finalista Olimpiady Przedsiębiorczości.

Minh Nguyen

Członek Econverse Creative Teamu. Student University of Bristol. Odpowiedzialny za prowadzenie Tiktoka organizacji.

Wiktoria Lasowa

Członek Creative Team. Uczennica Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Wrocławskiej. W Econverse prowadzi konto na Tiktoku i tworzy kontent na media społecznościowe. Miłośniczka podróżowania.
Head of Communications

Mikołaj Małecki

Head of Communication. Student of Rotterdam School of Management.
Operations Manager of Cracow

Aleksander Osikowski

Tegoroczny maturzysta. Pasjonat sportu, siatkarz. Na co dzień pracuje jako "Koordynator Działań Sportowych" oraz "Projektant Graficzny".

Olga Zawada

Member of Operations Team. Maturzystka w systemie nauczania domowego. Interesuje się biznesem, psychologią oraz filozofią. Uwielbia działać oraz angażować się społecznie.

Olga Dzierżanowska

Uczennica Middle Years Programme w III Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni. Udzielająca się społecznie, pasjonatka podróży i literatury.

Lena Gomuła

Oliwia Budka

Member of Operations Team, Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, miłośniczka aktywności fizycznej i umysłowej.

Kinga Gruszka

Kinga Gruszka - Member of Operations Team, złota medalistka oraz zdobywczyni tytułu “Best in Economics” na IV Międzynarodowej Olimpiadzie Ekonomicznej, maturzystka w Uniwersyteckim Liceum Ogólnokształcącym w Toruniu. Pasjonatka piłki siatkowej.

Aleksandra Kulczyńska

Studentka zarządzania w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Amelia Krysiak

Program Management Member

Michalina Hyriak

Członkini teamu Communications, działaczka społeczna oraz pasjonatka literatury i mediów.

Martyna Malinowska

Community Manager

Jakub Pankiewicz

Community Manager Uczeń V Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kieślowskiego w Zielonej Górze. Pasjonat ekonomii, podróżowania oraz grania w tenisa ziemnego.

Bilet do świata startupów

Zbuduj swój własny start-up pod okiem Mentorów Biznesowych! Wydarzenie Econverse Cup realizowane jest we współpracy z Partnerem Strategicznym - Fundacją Empiria i Wiedza.
Apply now
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram