Econverse Cup 2023 na ostatnim etapie rywalizacji startupów

Od października młodzież z całej Polski rywalizowała ze sobą w czasie eliminacji regionalnych Econverse Cup 2023. W tym intensywnym czasie spotkaliśmy się w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu, żeby wyłonić najlepsze drużyny. W ten sposób wybraliśmy znakomite idee startupowe, które zmierzą się ze sobą w Wielkim Finale już 15 grudnia!

 

Tego dnia gościć będzie nas Venture Cafe Warsaw działające w CIC Warsaw. W tym miejscu pełnym innowacji uczestnicy skupią się na prezentowaniu swoich pomysłów przed jurorami, którzy następnie będą mogli zadawać pytania początkującym przedsiębiorcom. 

 

Ważnym punktem programu są również Coffideas, które ponownie połączą osoby z różnych branż i środowisk, pozwalając na networking młodzieży z rówieśnikami i biznesmenami w celu rozwijania pomysłów. 

 

Oprócz rozmów i praktyki skupimy się także na eksplorowaniu tematu Venture Capital podczas wyjątkowego panelu. Jak co roku, zaproszenie na finał otrzymuje gość specjalny, który inspiruje ambitnych Polaków, dzieląc się doświadczeniem i odpowiadając na pytania zadane w czasie swojego wystąpienia. Tym razem swoją obecnością zaszczyci nas Matt Abrahams – autor książki „Think Faster, Talk Smarter”, który zajmuje stanowisko profesora na Uniwersytecie Stanforda.

 

Zespoły dokonują ostatnich poprawek w swoich projektach, szukają coraz to nowszy dróg do innowacyjności na tle istniejących na rynku konkurentów. Jednak każdy zadaje sobie pytanie – kto zdobędzie nagrodę główną? Kto zostanie objęty mentoringiem i udziałem w programie Young InCredibles? Odpowiedzi poznamy już niedługo.

 

Zapisz się na Newsletter

Zapis na newsletter - pion

Econverse Cup 2023 na ostatnim etapie rywalizacji startupów

Od października młodzież z całej Polski rywalizowała ze sobą w czasie eliminacji regionalnych Econverse Cup 2023. W tym intensywnym czasie spotkaliśmy się w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu, żeby wyłonić najlepsze drużyny. W ten sposób wybraliśmy znakomite idee startupowe, które zmierzą się ze sobą w Wielkim Finale już 15 grudnia!   Tego dnia gościć będzie […]
Czytaj więcej

Econverse Cup 2023 Warszawa - kto zdobył bilet do Wielkiego Finału?

W dniach 20-21 października, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie stała się areną dla młodych, ambitnych umysłów z całej Polski, dzięki pierwszym eliminacjom regionalnym Econverse Cup 2023. W tym wyjątkowym wydarzeniu, utalentowana młodzież zmierzyła się w rywalizacji startupowej, prezentując swoje innowacyjne koncepcje biznesowe. Na tle 12 zespołów szczególnie wyróżniły się grupy z sektorów Sustainability, Future of […]
Czytaj więcej
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram