twój wynik

Na podstawie twoich odpowiedzi przypisano ci następujące role:

Główny typ

Strateg

Jesteś wyśmienitym planistą, osobą która zawsze myśli kilka kroków do przodu. Gdy podejmujesz decyzję, bierzesz pod uwagę wszystkie czynniki - nic nie uchodzi Twojej uwadze, dzięki temu często wychodzisz zwycięski. Dysponujesz dobrym wyczuciem czasu co pozwala ci egzekwować poszczególne części planu w odpowiednim momencie.

Bacznie śledzisz bieżące wydarzenia, aby jak najszybciej dostosować plany do zmieniających się okoliczności. Potrafisz poprawnie zdiagnozować jak zachowają się konkurenci i dostosować do tego swoje posunięcia. Sprawnie mylisz tropy, a twoje zamiary nie są oczywiste - rozszyfrowanie ich przysparza rywalom bólu głowy.

Dobrze dogadujesz się z menedżerem, który przekuwa twoje plany w działania. Jesteś wulkanem intelektualnej energii, w twojej głowie cały czas zachodzą jakieś procesy. Zespół, który będzie miał Cię na pokładzie, zyska kluczowego zawodnika - musi jedynie się z Tobą dogadać 🙂

Subtyp

Menedżer

Jesteś urodzonym przywódcą. Zawsze wywiązujesz się ze swoich zadań i oczekujesz tego samego od innych. Koledzy Ci ufają i często proszą o wsparcie decyzyjne, którego chętnie im udzielasz. Masz zdolności organizacyjne i twardo stąpasz po ziemi. Potrafisz podejmować istotne decyzje pod presją czasu. Współpracownicy szanują twój autorytet i postrzegają Cię jako ostoję zespołu - w szczególności w sytuacjach kryzysowych. Choć twoje chłodne spojrzenie nie czyni cię najbardziej entuzjastycznym członkiem grupy, chroni ją przed angażowaniem się w przedsięwzięcia skazane na porażkę. Potrafisz szybko zdiagnozować źródło problemu, a następnie wymyślić sposób na jego rozwiązanie. Dysponujesz wyobraźnią, która pozwala ci przekuwać plany stratega w działania. Jesteś osobą odpowiedzialną, znasz zasoby i możliwości zespołu i potrafisz wykorzystać je tam, gdzie zadziałają najefektywniej. Dodatkowo, wyróżnia Cię empatia, która pozwala Ci zarówno maksymalnie wykorzystywać potencjał Twoich współpracowników, jak i trafiać do nich w trudniejszych momentach, które, chcąc nie chcąc, napotykasz na swojej drodze. Ciąży na tobie ogromna odpowiedzialność, ponieważ to Ty musisz zadbać, by elementy projektu połączyły się w spójną całość, która odniesie sukces.

Wszystkie typy osobowości

Sprawdź się jako jeden z założycieli nowatorskiego startupu, poruszając się w poniższych sektorach biznesowych.

Strateg

Jesteś wyśmienitym planistą, osobą która zawsze myśli kilka kroków do przodu. Gdy podejmujesz decyzję, bierzesz pod uwagę wszystkie czynniki - nic nie uchodzi Twojej uwadze, dzięki temu często wychodzisz zwycięski.

Menedżer

Jesteś urodzonym przywódcą. Zawsze wywiązujesz się ze swoich zadań i oczekujesz tego samego od innych. Koledzy Ci ufają i często proszą o wsparcie decyzyjne, którego chętnie im udzielasz. Masz zdolności organizacyjne i twardo stąpasz po ziemi.

Pitcher

Rozmawianie z ludźmi jest Twoją najmocniejszą stroną. Uwielbiasz perswazję, negocjacje, oferty. Jednocześnie jesteś na bieżąco z trendami i potrafisz tworzyć nowe rozwiązania. Jako osoba dynamiczna i żywiołowa, potrafisz połączyć się emocjonalnie z drugim człowiekiem.

Komunikator

Odnajdujesz się jak ryba w wodzie w kontaktach międzyludzkich. Masz świetnie rozwiniętą umiejętność słuchania - doskonale wyczuwasz potrzeby innych i potrafisz dostosować swój przekaz do różnych osób. Słowa służą Ci więc do osiągania swoich celów.

Analityk

Jesteś mistrzem w dostrzeganiu tego co umyka innym. Masz naturalną skłonność do porównywania, konfrontowania i szukania dziury w całym. Z łatwością wyłapujesz wzory, schematy i prawidłowości. Własne przekonania i preferencje nie przysłaniają ci faktów.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram